Gdzie obejrzeć Parasite Cały Film Online

Parasite Cały Film – Bong Joon-ho jest jednym z najbardziej ekscytujących, tętniących życiem i zabawnych reżyserów pracujących dzisiaj. Poprzez swoje opowiadanie historii, wizualizacje i oryginalne koncepcje wykazał się umiejętnością podejmowania tego, co może być proste i wznoszenia ich do wielkości. Wracając do Korei do swojej najnowszej pracy, Parasite, po raz kolejny udowodnił swoją zdolność do radzenia sobie z głęboko niepokojącymi koncepcjami w sposób wyjątkowy dla siebie.

Siedząc w Korei, Parasite Cały Film czuje się jak historia, do której każdy, z każdej dziedziny życia, mógłby się odnieść. Gorzka przepaść klasowa jest pojęciem, które od lat zajmuje się w kinie, ale nigdy nie czuł się bardziej realny. Bong Joon-ho maluje świat, w którym każdy w końcu jest dla siebie, pracując nad tym, by wykorzystać swojego bliźniego, jako sposób na wyjście z kłopotów własnego życia.

Recenzja Parasite Cały Film

Trudno jest współczuć jakiejkolwiek postaci z Parasite Cały Film. Czy to bogata rodzina, która patrzy z góry na pomoc, jaką przynoszą do swojego domu, czy rodzina oszustów, którzy chcą wykorzystać łatwowiernego i ufnego człowieka, każdy jest dla siebie. Koncentrując się na synu, Kim Ki-woo (Choi Woo-shik), Parasite Cały Film zaczyna powoli, dając widzom poczucie, jak rozwinie się ta historia. Kiedy nadarza się okazja, że przyjaciel wyjeżdża za granicę, Ki-woo ma szansę zostać nauczycielem dla bogatej rodziny, Parków. Ki-woo nie musi długo przekonywać Parków do sprowadzenia innych członków swojej kontrkandydatckiej rodziny, powoli wypełniając każdą nowo powstałą rolę, która jest potrzebna w gospodarstwie domowym.

Bong Joon-ho wykonuje mistrzowską pracę, tworząc dwa różne aspekty w tym samym filmie. Pierwsza połowa przypomina komedię con-artystyczną, w której rodzina znajduje coraz bardziej wyszukane sposoby na dalszą integrację z życiem w Parkach, zapewniając eliminację wszelkich przeszkód i ciesząc się luksusem, jaki Parki mają do zaoferowania, gdy rodzina jest poza domem. Jest to obiektywnie bardzo zabawny film dla tej pierwszej połowy, dając tej con-artystycznej rodziny czas, aby nagiąć swoje kreatywne mięśnie i pokazać, do czego są naprawdę zdolni.

Dopiero w połowie drogi film zmienia się i robi się naprawdę ciekawie. Zmieniając się na ciemne, niechęć do wrzenia pod powierzchnią rozlewa się na niektóre z bardziej brutalnych, niepokojących i przyjemnych scen filmu. Bong Joon-ho nie boi się zmierzyć z ciemnymi stronami człowieczeństwa, i podczas gdy Snowpiercer przyjął podobne koncepcje have i have-nots w scenerii science fiction, Parasite Cały Film zarządza tym samym wyczynem w dziwny, realny i dziwnie znajomy sposób.

Kilka słów o Parasite Cały Film

Im mniej się mówi o tej historii, tym lepiej. Parasite Cały Filmt jest jednak filmem, który za pierwszym razem lepiej przeżywa się na ślepo, jak to tylko możliwe. W miarę jak zakręty i zakręty się rozwijają, a rzeczywistość, którą widzowie uważają za zburzoną, ujawnia się prawdziwa głębia filmu. Bong Joon-ho stworzył genialne dzieło komentarza społecznego, które postrzega wszystkich jako straszne i pokazuje cywilizowany sposób, w jaki żyjemy, jest tylko fasadą, która rozpadnie się po szturchnięciu.

Wizualnie, Bong Joon-ho ujmuje różne aspekty społeczeństwa w fantastycznym kontraście. Bujne podwórka i nowoczesne domy bogatych i biednych pokazują, jak ogromna jest przepaść między ludźmi, a jednocześnie wszystkie są okropne w taki czy inny sposób.

Song Kang-ho, który wciela się w rolę patriarchy rodziny Kim, kradnie przedstawienie jako kochany lalka. To przez niego dokonuje się największa zmiana, przechodząc od ukochanego nieudacznika do o wiele bardziej w miarę rozwoju filmu. Ale szczerze mówiąc, każdy na ekranie dostarcza gwiezdnych przedstawień, każdy biorąc do swoich bohaterów w sposób, który jest wiarygodny i dziwnie znajome.

parasite cały film online

Podsumowanie Parasite Cały Film

Parasite Cały Film jest genialnym dziełem fikcji, które jest tak samo ostre, jak zabawne. Pełna obsada wykonuje genialną robotę polegającą na uchwyceniu obu szkieletów społeczeństwa i uzyskaniu fantastycznej chemii na ekranie od wszystkich postaci. Jeśli masz szansę zanurzyć się w Parasite, daj mu zegarek – nie zawiedziesz się.

Parasite Cały Film to genialne ujęcie odwiecznej historii, która jest przykładem zdolności Bong Joon-ho do podejmowania wypróbowanych koncepcji i przerzucania ich, aby zrobić coś całkowicie wyjątkowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *