Gdzie Obejrzeć Nieoszlifowane Diamenty Cały Film Online

Wyreżyserowany przez Josha i Benny’ego Safdie, Nieoszlifowane diamenty cały film Adam Sandler jest szaleńczo żydowskim nowojorskim krupierem diamentów o nazwisku Howard Ratner, człowiek z poważnym uzależnieniem od hazardu, który przez cały tydzień swojego życia nieustannie grzebie w głębszej dziurze kłopotów, próbując przedzierać się przez różnych klientów i rekiny pożyczkowe. Dzięki temu filmowi Bracia Safdie stworzyli prawdziwie epickie arcydzieło wesołości, niepokoju i żydowskości w swojej czwartej i najbardziej ambitnej fabule.

Recenzja Nieoszlifowane diamenty cały film

Widać wyraźnie, że Nieoszlifowane diamenty cały film od ponad dekady jest projektem pasyjnym dla Safdie Brothers, z którym zetknęli się tutaj w swoich wysiłkach. Podobnie jak inne ich filmy, Gems jest zaszczepiony tym rodzajem napędzanej narkotykami, napędzanej lękiem energii, która nie ma sobie równych w żadnym innym dzisiejszym filmie. Jego wielki i epicki zakres korzysta z oczywistego komfortu Safdie z Nowego Jorku i ich pięknych szerokokątnych celuloidowych zdjęć.

Nieoszlifowane diamenty cały film widzi, że Sandler z łatwością osiąga najlepsze jak dotąd wyniki w swojej karierze (i najprawdopodobniej kiedykolwiek?). Sandman tchnie w Ratnera tak wiele życia, że trudno jest dostrzec, by jakikolwiek inny aktor kiedykolwiek właściwie odegrał tę rolę. Oczywiście, Ratner jest mistrzowsko osadzony w scenariuszu filmu, biorąc pod uwagę fakt, że film prawie nigdy nie opuszcza jego perspektywy przez cały czas trwania, choć gwarantował 135-minutowy czas trwania. Żydowski obiektyw Sandlera z pewnością wnosi do roli bardzo potrzebny poziom realizmu, a świadomość jego religijnego pochodzenia na pewno nie zaszkodzi naszym oczekiwaniom.

Kilka słów o Nieoszlifowane diamenty cały film

Inni aktorzy w Nieoszlifowane diamenty cały film też są fantastyczni. Ktoś, kto oczywiście wyróżniał się, to Fox jako kochanka Ratnera, Julia. Pełnometrażowy film fabularny tej modelki to prawdziwie przełomowy spektakl. Łatwo zauważyć, że w naszej niedalekiej przyszłości wybuchnie ona całkowicie. Stanfield jest również fantastyczny jako Dermony, a Idina Menzel, jako żona Ratnera Dinah, również była świetna.

Coś jeszcze, co Safdies robią w swoich filmach, a także w Nieoszlifowane diamenty cały film, to jak uziemiają je w rzeczywistości. Wiele ujęć, które odbywają się na ulicach Nowego Jorku, nie odbywa się na zamkniętym planie filmowym i angażuje prawdziwych ludzi, którzy nie wiedzą, że są filmowani (dzięki nowojorskim przepisom o jednokierunkowej zgodzie!). Jest jedna specyficzna reakcja pieszego oglądającego Sandlera i Foxa, którzy kłócą się z wnętrza taksówki, która jest bezcenna.

Kolejną zabawą było wykorzystanie w filmie prawdziwych gwiazd grających samych siebie. Kevin Garnett jest fantastyczny w tym filmie i wyjątkowo dobrze bawi się z Sandler’em. Użycie jego prawdziwych materiałów filmowych z gry Celtics z 2012 roku (sceneria filmu) dodaje temu filmowi zupełnie wyjątkowego uczucia realizmu. Weekndy pojawiają się również w nieco humorystycznej scenie w kontekście tego filmu.

nieoszlifowane diamenty cały film

Podsumowanie Nieoszlifowane diamenty cały film

Na bardziej osobistym poziomie i bez zbytniego stresu, sposób, w jaki Safdie’s potraktowali całą koncepcję judaizmu tutaj, w Nieoszlifowane diamenty cały film, był bardzo szczegółowy. Świat, w którym to się dzieje, sposób, w jaki Ratner działa z otaczającym go światem (szczególnie z żoną i dziećmi), jest całkowicie zgodny z tym, jak to jest żyć jako konserwatywny Żyd w latach 2010. Żydzi i rak jelita grubego – o co w tym chodzi?” – trochę szczególnie. Tymczasem tempo w tym filmie jest również całkowicie . Napięcie stale rośnie w całym filmie ENTIRE, aż w końcu wybucha w twarz, a sposób, w jaki balansuje napięcie z działaniem i zmusza do pomylenia tych dwóch rzeczy, jest po prostu idealny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *