Gdzie obejrzeć Król Lew 2019 Cały Film

Król Lew 2019 Cały Film – Po sukcesie krytycznym i komercyjnym, jaki odniósł w 2016 roku The Jungle Book, Jon Favreau po raz kolejny wraca na fotel reżysera, aby zaadaptować w sposób cyfrowy The Lion King. Opierając się na muzykalności oryginału, bardziej niż Mowgli i współtwórca, film stara się przenieść Cię w nostalgię i prawdziwe rendery niektórych z Twoich ulubionych postaci Disneya.

Film Król Lew 2019 Cały Film, zawierający dwie animowane sekwencje i przebojowe widowisko na Broadwayu, od 1994 r. tworzy własną spuściznę w dziedzinie filmu i teatru. James Earl Jones, ponownie występujący w roli Mufasy, jest jedynym członkiem oryginalnej obsady, który wystąpił w obu iteracjach. Donald Glover mówi teraz Simba, Beyoncé Knowles jest Nala, a Chiwetel Ejiofor jest obsadzony jako złoczyńca blizn.

Kilka słów o Król Lew 2019 Cały Film

Wspierany przez Setha Rogena jako Pumbaa, Johna Olivera jako Zazu i Billy’ego Eichnera jako Timon, cała obsada jest naprawdę interesująca na papierze. Jednak po tym, jak film próbował obudzić cię swoimi fotorealistycznymi obrazami, pozostała tylko pusta dziura bez emocji przechodząca przez spokojne otoczenie. Podobnie jak sam film Pride Rock, ten remake wydaje się być widowiskiem do oglądania z daleka, ale kiedy zbliżysz się do niego, jedyne co widzisz to jego monotonne odcienie szarości.

Jako Simba, Glover jest doskonale użyteczny, ale to właśnie pusta twarz i oczy jego bohatera usuwają wszystkie prawdziwe uczucia z piosenek takich jak I Just Can’t Wait to Be King. Nie wydzielając prawie żadnej melancholii po tym, jak przypadkowo wpadł w pułapkę Blizny i był świadkiem zabicia swojego ojca, kluczowe narracyjne bity utrzymują mały patos, zważywszy, że nie udało mu się zaszczepić tych istot żadnymi ludzkimi cechami. Zderzenie stylów śpiewania pomiędzy Glover i Knowlesem wydaje się być błędem i zbytnio skupia się na sukcesie popowym tej drugiej gwiazdy. W chwili, która powinna być odkupieniem dla Simby, Can You Feel the Love Tonight? jest zagłuszony przez ogromną gamę wokali Knowlesa, z delikatnymi tonami Glover prawie nieobecnymi.

Podsumowanie dotyczące filmu Król Lew 2019 Cały Film

Przed datowaniem tej radosnej piosenki, która zmieniła się w prozaiczny akt, początkowe ustawienie dobra przeciwko złu staje się dziwnie banalne. Wobec braku hilariously campowego występu Jeremy’ego Irona, któremu towarzyszył również całkowity brak campowego Zazu Rowana Atkinsona, postać Blizny jest reinterpretowana jako stereotypowy antagonista. Blizna ta pozbawiona jest sprytu, który czyni z niego ikonę popkulturowego złoczyńcy. Portretując go w bardzo teatralny sposób, Ejiofor nawiązuje do swoich wcześniejszych doświadczeń na scenie, grając Szekspira.

Film nie robi bohaterowi żadnej przysługi w przekształcaniu jego diabelskiej piosenki Be Prepared into a live spoken-word piece to banda zagubionych hien wyglądających jak hieny. W tej scenie skała wulkaniczna i neonowe zielenie zostają zastąpione niskotonowym oświetleniem poniżej światła księżyca. Nie tylko zawodzi to w spektaklu, ale także niszczy charakter Blizny. Jego dowcip, chytrość i zaciekłość w dążeniu do władzy, a wszystko to oddala się na bok, aby światło świeciło na jego futrze, w przeciwieństwie do wizualnego wyrażania jego marzeń o zostaniu królem.

Król Lew 2019 Cały Film

Wszystkie zaprojektowane przez londyńską MPC z Soho, nie można winić afrykańskich widoków na ekranie. Czasami zastanawiasz się, jak rozwinęła się technologia tak daleko, że unoszący się w powietrzu kawałek lwiego futra wygląda autentycznie. Jednak oceniając tę książkę po jej okładce, pasji i sprytem brak z pysków tych stworzeń. Nawet Cats & Dogs, film z 2001 roku, przesycony jest większą ilością emocji niż ten letni żonglerka.

Zastanawiając się nad samym jego powstaniem, nie sposób nie wyrazić żalu z powodu stanu współczesnego kina. Pełen franczyzy i re-kreacji na żywo, które wysysają duszą radość z ikonicznej, istniejącej nieruchomości, film ten odzwierciedla okropne, letnie okno wydania. Można tylko mieć nadzieję, że płacący widzowie równie szybko zmęczą się i sfrustrurują z powodu wyczuwalnego braku wyobraźni obecnego w największym studio w Hollywood.

Zachęcamy do zobaczenia Zwiastunu Król Lew 2019 Cały Film

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *