Gdzie obejrzeć Avengers Koniec Gry Cały Film PL

Avengers Koniec Gry Cały Film PL – Minął rok, odkąd cierpimy gniew Thanosa i jego nieskończoną rękawicę, rok, odkąd my, widzowie, musieliśmy czekać i zobaczyć, jaki będzie końcowy rezultat decymacji, czyli pstryknięcie. Teraz jesteśmy w Endgame i jaka to była podróż! Wybierzmy się w podróż pamięcią do 2008 roku, kiedy to Iron Man wyrzucił nas w MCU. Nikt, i powtarzam NOBODY, nie spodziewał się, że film zrobi to, co zrobił.

Miało nastąpić 21 filmów z oczekiwaniem, inwestowanie w ponad 42 godziny opowiadania historii i zakochanie się w ponad 30 łukach historii postaci. Jak wielki Tony Stark mówi: “Część podróży to koniec”. Wiem, o co musicie się zapytać, czy brat Russo to zrobił? Po tym, co czuje się jak wielka (ale niekończąca się) odyseja, czy zamyka się na poświęcony czas? Czy to naprawdę koniec? Krótka odpowiedź brzmi: tak, ale jednocześnie jest to dopiero początek.

Avengers Koniec Gry Cały Film PL kończy się połową naszych ulubionych bohaterów i połową rozpadającego się wszechświata. Tak samo szokująca, jak dla niektórych była konkluzja, muszę przyznać, że za pierwszym razem, gdy oglądałem ją po raz pierwszy, nie wpłynęła na mnie tak bardzo, jak chcieli tego filmowcy.

Moja automatyczna myśl brzmiała: “Cóż, na pewno nie pozostaną martwi zbyt długo.” Jednak po powtórnych obejrzeniach coraz trudniej było oglądać, bo pytany błagał, jak do cholery mają zamiar wrócić? Tam, gdzie Infinity War szerzyła chaos, Endgame obiecuje zamknięcie od swoich dwudziestu jeden innych poprzedników. Ponieważ jest to recenzja wolna od spoilerów, postąpię lekko, dając krótkie podsumowanie tego, co zostało nam dane na dwóch pierwszych przyczepach.

Avengers Koniec Gry Cały Film PL podnosi się zaraz po pstryknięciu, Tony Stark i Nebula gubią się w przestrzeni. Nasi pozostali bohaterowie na ziemi starają się sobie z tym poradzić, ale ponieważ są Mścicielami, starają się znaleźć sposób, aby cofnąć to, co Thanos zrobił. Kiedy Scott Lang alias Ant-Man wynurza się z powrotem z królestwa kwantowego, iskrzy się odrobiną nadziei (bez żartów) dla naszych głównych bohaterów i zaczyna się nasza przygoda.

Krótka opinia o Avengers Koniec Gry Cały Film PL

Mimo, że ostatni film nazywał się Avengers: Infinity War, możemy łatwo powiedzieć, że film należał do Thanosa. To on był głównym bohaterem i to właśnie jego historię chcieli opowiedzieć reżyserzy. Avengers Koniec Gry Cały Film PL daje jednak szansę naszym nowszym ukochanym bohaterom pomóc w tej wyprawie, dopóki film nie skupi się na naszych 6 głównych Avengers. Robert Downey Jr. występuje jako Tony Stark w najlepszej dotychczasowej roli.

Jest emocjonalnie załamany i wrażliwy na wydarzenia z przeszłości i musi znosić ich reperkusje. Chris Evans wciela się w rolę Kapitana Ameryki i wrzuca ją na tysiąc, czując winę i ciężar świata (lub tego, co z niego zostało) na jego barki; są zdesperowani, by znaleźć rozwiązanie, ponieważ nie mogą naprawdę ruszyć dalej. Chris Hemsworth, moim zdaniem lśnił coraz jaśniej jako Bóg gromów z każdym przedstawieniem.

Jego komediowy timing jest nieskazitelny i widzimy stronę Thora, której nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Ruffalo, Renner, Johansson i Rudd są gwiazdami, które tchną w swoje postacie różne post-snapowe życie. Na koniec tego wszystkiego, jest to najbardziej ludzka postać, jaką widzieliśmy naszych bohaterów.

Jeszcze kilka słów o Avengers Koniec Gry Cda

Brat Russo jest obok Christophera Markusa i Stephena McFeely’a (scenarzystów), a Kevin Feige powinien otrzymać owację na stojąco za ściągnięcie tego, co wydaje się niemożliwe. Składają wyrazy szacunku dla zmarłego wielkiego Stana Lee i Jacka Kirby’ego, ponieważ jak wszyscy wiemy, gdyby nie oni, nie mielibyśmy nic z tego. Dla każdego, kto podjął się tej trwającej ponad dekadę misji, jest to triumfalne zwycięstwo.

Nawet jeśli historia może być trochę nierówna w ciągu 3 godzin, to czuję, że nie omija ona ani jednego bitu. Russo’s zdołali przekroczyć moje i tak już wysokie oczekiwania. Nie należę do osób, które w trakcie kręcenia filmów wzbudzają wiele emocji, ale dzięki mojemu fandomowi nie mogłem się powstrzymać tym razem. Udzielając uznania twórcom filmowym za tempo tego filmu, 3 godziny są odpowiednie.

avengers koniec gry cały film pl

Pozwoliły nam odetchnąć, płakać, śmiać się, wiwatować i zatankować wszystko w odpowiednim momencie. Szczerze mówiąc, nie potrafię nawet wymyślić odpowiedniego momentu, aby polecić Ci korzystanie z toalety, nie ryzykując, że zabraknie Ci kilku ważnych szczegółów fabularnych. Jeśli jesteś kimś, kto ma tendencję do częstego chodzenia do toalety, polecam nie pić żadnych płynów przed filmem, albo nosić pieluchę lub cewnik pamiętać, KIEDY TO ZROBI!

Podsumowanie Avengers Koniec Gry Cały Film PL

Film został wykonany przez fanów materiału źródłowego dla fanów. W tym filmie jest dużo obsługi fanów, ale zaufaj mi, to nie jest złe. Wszystkim, którzy byli zaangażowani w tworzenie tego filmu, naprawdę się udało, a mój wewnętrzny 8-latek nie może wam wystarczająco podziękować.

Ponieważ wszyscy jesteśmy teraz w końcowej fazie gry, nie można nie czuć się zbyt słodko-gorzko; w końcu to jest koniec i wszystkie dobre rzeczy muszą się skończyć. Więc zapnij pasy, obejmij i ciesz się. To jest przeżycie filmowe, którego nigdy nie zapomnę. Fani Marvela cieszą się, że ten film został zrobiony dla nas!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *